Strony WWW

Własne strony internetowe to w zasadzie konieczność, 50-80% użytkowników poszukuje informacji w internecie, a ilość użytkowników internetu w Polsce ciągnie rośnie ze względu na szerszy i tańszy dostęp do internetu.

Z punktu widzenia klienta firma która nie posiada własnej strony internetowej, nawet najprostrzej nie jest warta uwagi, jest w jego oczach niewiarygodna. Coraz mniejsze znaczenie mają także foldery reklamowe i materialy drukowane, nie tylko ze względu na relatywnie wysokie koszty wytworzenia, ale również mały zasięg i wysokie koszty dystrybucji, strona internetowa i systematyczne pozycjonowanie jest ponad dziesięciokrotnie oszczędniejsze. Oczywiście wszystko zależy od segmentu grupy docelowej oraz specyfiki działalności.

Nasze strony internetowe oparte są o nasz system CMS (system zarządzania treścią), klient sam tworzy działy swojej strony w zależności od potrzeb, sam rónież tworzy poddziały w nieograniczonej ilości. Aby ułatwić zarządzanie treścią na stronie, informacjie można dowolnie podzielić w celu łatwego edytowania. Każdą stronę edytuje się za pomocą prostego edytora WYSIWYG podobnego z wyglądu i dziłaniu do Worda, lub dla zaawansowanych w czystym HTML.

Nasze rozwiązanie prawdopodobnie ma najwyższy współczynnik zwrotu poniesionych nakładów (ROI).

Uwzględniając opinie klientów, ciągle ulepszamy i rozwijamy funkcjonalność rdzenia naszego systemu CMS, jest on bazowy do stworzenia bardzo zaawansowanych witryn, pozwalających tworzyć systemy portalowe, zaawansowane sklepy internetowe jak też proste sklepy z małym asortymentem.


Oprócz rdzenia tak jak zostało wspomniane wyżej możliwe jest wdrożenie wielu modułów rozszerzających, lecz do większości zastosowań, opócz sklepu internetowego nie jest to niezbędne.

logotypy
© -2024 regreen.pl. All right reserved. Powered by doit.system / XHTML Valid
Doit system
Regreen Studio